Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Úklidové služby v případě prostor Domu EU v Záhřebu v Chorvatsku – PR/2019-05-INF/ZAG
Spisové číslo: PR/2019-05-INF/ZAG
II.1.2)Hlavní kód CPV90911200 Stavební úklid
II.1.4)Stručný popis:
Zastoupení Evropské komise v Záhřebu v Chorvatsku, jednající také jménem Kontaktní kanceláře Evropského parlamentu, hledá služby úklidu prostor Domu EU v Záhřebu v Chorvatsku.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 50 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Zastoupení Evropské komise v Záhřebu v Chorvatsku, jednající také jménem Kontaktní kanceláře Evropského parlamentu, hledá služby úklidu prostor Domu EU v Záhřebu v Chorvatsku
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Reinigungsdienste für die Räumlichkeiten des EU-Hauses in Zagreb, Kroatien — PR/2019-05-INF/ZAG
Referenznummer der Bekanntmachung: PR/2019-05-INF/ZAG
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90911200 Gebäudereinigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Die Vertretung der Europäischen Kommission in Zagreb, Kroatien, die auch im Auftrag des Verbindungsbüros des Europäischen Parlaments handelt, sucht Reinigungsdienste für die Räumlichkeiten des EU-Hauses in Zagreb, Kroatien.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 50 000.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Cleaning Services for the Premises of the EU-House in Zagreb, Croatia — PR/2019-05-INF/ZAG
Reference number: PR/2019-05-INF/ZAG
II.1.2)Main CPV code90911200 Building-cleaning services
II.1.4)Short description:
The European Commission Representation in Zagreb, Croatia, acting also on behalf of the European Parliament Liaison Office, is looking for cleaning services for the EU-House premises in Zagreb, CROATIA.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 50 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
The European Commission Representation in Zagreb, CROATIA, acting also on behalf of the European Parliament Liaison Office, is looking for cleaning services for the EU-House premises in Zagreb, CROATIA
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de limpieza para las instalaciones de la Casa de la Unión Europea en Zagreb, Croacia — PR/2019-05-INF/ZAG
Número de referencia: PR/2019-05-INF/ZAG
II.1.2)Código CPV principal90911200 Servicios de limpieza de edificios
II.1.4)Breve descripción:
La Representación de la Comisión Europea en Zagreb, Croacia, que actúa también en nombre de la Oficina de Enlace del Parlamento Europeo, está buscando servicios de limpieza para las instalaciones de la Casa de la Unión Europea en Zagreb, Croacia.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 50 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.4)Descripción del contrato:
La Representación de la Comisión Europea en Zagreb, Croacia, que actúa también en nombre de la Oficina de Enlace del Parlamento Europeo, está buscando servicios de limpieza para las instalaciones de la Casa de la Unión Europea en Zagreb, Croacia
Pravna osnova:
Direktiva 2014/24/EU
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluge čišćenja za prostore Kuće EU-a u Zagrebu, Hrvatska — PR/2019-05-INF/ZAG
Referentni broj: PR/2019-05-INF/ZAG
II.1.2)Glavna CPV oznaka90911200 Usluge čišćenja zgrada
II.1.4)Kratak opis:
Predstavništvo Europske komisije u Zagrebu, Hrvatska, koje djeluje i u ime ureda za vezu Europskog parlamenta, traži usluge čišćenja za prostore Kuće EU-a u Zagrebu, Hrvatska.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 50 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Predstavništvo Europske komisije u Zagrebu, Hrvatska, koje djeluje i u ime ureda za vezu Europskog parlamenta, traži usluge čišćenja za prostore Kuće EU-a u Zagrebu, Hrvatska
Kroatija-Zagreb: Valymo paslaugos, teikiamos ES namų Zagrebe, Kroatijoje, patalpose – PR/2019-05-INF/ZAG
2019/S 179-434947
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Valymo paslaugos, teikiamos ES namų Zagrebe, Kroatijoje, patalpose – PR/2019-05-INF/ZAG
Nuorodos numeris: PR/2019-05-INF/ZAG
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas90911200 Pastatų valymo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Europos Komisijos atstovybė Zagrebe, Kroatija, taip pat veikianti Europos Parlamento ryšių palaikymo biuro vardu, ieško valymo paslaugų, kurios būtų teikiamos Europos Sąjungos namų patalpose Zagrebe, Kroatijoje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 50 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas: