Een bug verstoort de manier waarop URL’s in aankondigingen in de vorm van e formulieren (eForms) worden weergegeven. We proberen het probleem snel op te lossen! Ondertussen raden wij u aan de komma (of enig ander bijzonder teken) aan het einde van de URL te verwijderen. Sorry voor het ongemak.
Diensten - 440623-2021
België-Buggenhout: Verzekeringsdiensten
2021/S 168-440623
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Diensten
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Verzekeringen 2022-2025
Referentienummer: 2021-153
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
66510000 Verzekeringsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het lokaal bestuur Buggenhout wenst over te gaan tot de hernieuwing van de verzekeringsportefeuille.
De opdracht is opgedeeld in volgende percelen:
PERCEEL 1: MATERIELE SCHADE
- Luik 1: brandverzekering gebouwen gemeente en OCMW
- Luik 2: alle risico’s: elektronica en informatie – gemeente en OCMW
- Luik 3: alle risico’s: kunstvoorwerpen gemeente en OCMW
PERCEEL 2: AANSPRAKELIJKHEID
- Luik 1: verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand – gemeente Buggenhout
- Luik 2: verzekering der algemene burgerlijke aansprakelijkheid en rechtsbijstand – OCMW Buggenhout
- Luik 3: bescherming van de lokale mandatarissen van de gemeente en het OCMW
- Luik 4: burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - diverse activiteiten
- Luik 5: Burgerlijke aansprakelijkheid en lichamelijke ongevallen - kinderopvang bij onthaalgezinnen en kinderdagverblijf
- Luik 6:...(zie opdrachtdocumenten)