Obvestilo o spremembah ali dodatnih informacijah
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
„Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)“.
II.1.2)Glavna koda CPV15800000 Razna živila
II.1.4)Kratek opis:
Sukcesivna dobava živil po sklopih.