Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Lékařské školení pro inspektory osobní ochrany
Spisové číslo: HR/2021/OP/0010
II.1.2)Hlavní kód CPV80000000 Vzdělávání a školení
II.1.4)Stručný popis:
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 310 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV80000000 Vzdělávání a školení
80550000 Bezpečnostní školení
II.2.4)Popis zakázky:
Lékařské školení pro inspektory osobní ochrany.
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Formation médicale en faveur des agents de protection rapprochée
Numéro de référence: HR/2021/OP/0010
II.1.2)Code CPV principal80000000 Services d'enseignement et de formation
II.1.4)Description succincte:
II.1.5)Valeur totale estiméeValeur hors TVA: 310 000.00 EUR
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)80000000 Services d'enseignement et de formation
80550000 Services de formation dans le domaine de la sécurité
II.2.4)Description des prestations:
Formations médicales en faveur des agents de protection rapprochée.