Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Aktualizace nebo rozvoj strategických výzkumných programů
Spisové číslo: 18.ESI.OP.301
II.1.2)Hlavní kód CPV73000000 Výzkum a vývoj a související služby
II.1.4)Stručný popis:
Obecným cílem této rámcové smlouvy je podporovat pokračující a průběžný vývoj a aktualizaci SRA a TBB s novými vstupy v návaznosti na nástroje a procesy vyvinuté buď pro OSRA, nebo pro nástrojovou řadu OSRA.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Viz internetová adresa uvedená v oddíle I.3).
Retsgrundlag:
Direktiv 2014/24/EU
II.1)Udbuddets omfang
II.1.1)Betegnelse:
Opdatering eller udvikling af de strategiske forskningsdagsordener
Sagsnr.: 18.ESI.OP.301
II.1.2)Hoved-CPV-kode73000000 Forsknings- og udviklingsvirksomhed og hermed beslægtet konsulentvirksomhed
II.1.4)Kort beskrivelse:
Det overordnede formål med denne rammeaftale er at støtte den fortsatte, løbende udvikling og opdatering af de strategiske forskningsdagsordener og de teknologiske byggesten (TBB, Technological Building Blocks) med nye input, i henhold til de værktøjer og processer, der udvikles enten til den overordnede strategiske forskningsdagsorden (OSRA, Overarching Strategic Research Agenda) eller til OSRA's værktøjssuite (toolchain).
II.1.5)Anslået samlet værdiVærdi eksklusive moms: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Oplysninger om delkontrakterKontrakten er opdelt i delkontrakter: nej
II.2)Beskrivelse
II.2.4)Beskrivelse af udbuddet:
Se internetadressen anført i afsnit I.3).
Oikeusperusta:
Direktiivi 2014/24/EU
I kohta: Hankintaviranomainen
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Strategisen tutkimuksen asialistan päivittäminen tai kehittäminen
Viitenumero: 18.ESI.OP.301
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi73000000 Tutkimus- ja kehityspalvelut ja niihin liittyvät konsulttipalvelut
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Tämän puitesopimuksen yleistavoitteena on strategisen tutkimuksen asialistan ja teknologiamoduuleiden (Technology Building Block – TBB) jatkuva päivittäminen ja kehittäminen uutta lisäämällä hyödyntämällä niitä työkaluja ja prosesseja, joita kehitettiin kokonaisvaltaisten strategisten tutkimuslinjausten asialistaa OSRAa (Overarching Strategic Research Agenda) tai OSRAn työkaluketjua varten.
II.1.5)Arvioitu kokonaisarvoArvo ilman alv:tä: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Osia koskevat tiedotTämä sopimus on jaettu osiin: ei
II.2)Kuvaus
II.2.4)Kuvaus hankinnasta:
Bunús dlí:
Treoir 2014/24/AE
II.1)Raon feidhme an tsoláthair
II.1.1)Teideal:
Nuashonrú nó Forbairt na gClár Straitéiseach Taighde
Uimhir thagartha: 18.ESI.OP.301
II.1.2)Príomhchód CPV73000000 Research and development services and related consultancy services
II.1.4)Cur síos achomair:
Is é cuspóir ginearálta an chreatchonartha seo chun tacú leis an bhforbairt leanúnach atá ar siúl agus le nuashonrú na gClár Straitéiseach Taighde agus na mBloc Tógála Snáithithe le hionchuir nua, tar éis na n-uirlisí agus na bpróiseas a forbraíodh d’Ailtireacht Tagartha Bogearraí ar Bord nó d’uirlis-slabhra na hAiltireachta Tagartha Bogearraí ar Bord.
II.1.5)Luach iomlán meastaLuach gan CBL san áireamh: 2 500 000.00 EUR
II.1.6)Faisnéis faoi bheartaTá an conradh seo roinnte ina bhearta: níl
II.2)Cur síos
II.2.4)Cur síos ar an soláthar:
Féach an seoladh Idirlín atá curtha ar fáil in Alt I.3).