A.Wymagane jest wykazanie przez Wykonawcę, że w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy – w tym okresie wykonali:
a) Budowa lub Przebudowa obejmująca wykonanie co najmniej 4 komputerowych systemów stacyjnych urządzeń srk (sterowania ruchem kolejowym), na stacjach liczących co najmniej 16 zwrotnic każda, wykonana w ramach jednej umowy;
b) Budowa lub Przebudowa obejmująca wykonanie co najmniej jednego lokalnego centrum sterowania (LCS) dla minimum 3 stacji lub posterunków odgałęźnych, wykonana w ramach jednej umowy;
c) Budowa lub Przebudowa wieloodstępowej (samoczynnej) blokady liniowej w technice komputerowej na dwutorowych szlakach o łącznej długości, co najmniej 20 km, wykonana w ramach jednej umowy lub maksymalnie dwóch umów;
d) Budowa lub Przebudowa co najmniej 5 przejazdów kolejowych w zakresie urządzeń sterowania ruchu, wykonanych w technice komputerowej, wykonana w ramach jednej umowy lub więcej umów;
e) Budowa lub Przebudowa sieci kabli optotelekomunikacyjnych i miedzianych zabudowanych na długości co najmniej 20 km dla każdego rodzaju wyżej wymienionych kabli, wykonana w ramach jednej umowy lub maksymalnie dwóch umów;
f) Budowa lub Przebudowa urządzeń telewizji przemysłowej obejmującą minimum 20 punktów kamerowych i 2 stanowiska nadzoru wyposażone w rejestratory, wykonana w ramach jednej umowy lub maksymalnie dwóch umów.
Każde wykazane zadanie/realizacja może jednocześnie potwierdzać spełnianie kilku z powyższych warunków. Ocena spełniania w/w warunku nastąpi na podstawie przedstawionych przez Wykonawcę dokumentów i oświadczeń, o których mowa w punkcie 9 IDW.
2. Kierownik Budowy – 1 osoba;
5. Główny projektant branży zabezpieczenie i sterowanie ruchem kolejowym – 1 osoba;