(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 18.10.2017, 2017/S 200-410757)
Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie, Avenida de Europa, 4, 03008 Alicante (Alicante), SPANJE. E-mail: procurement@euipo.europa.eu
In plaats van
II.1.5) Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 280 000 EUR.
Waarde zonder btw: 310 000 EUR.