Dodávky - 464131-2016
Česká republika-Praha: Části a příslušenství kancelářských strojů
2016/S 252-464131
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dynamický nákupní systém na spotřební materiál IT v resortu Ministerstva financí ČR.
Spisové číslo: MF-43678/2016
II.1.2)Hlavní kód CPV
30124000 Části a příslušenství kancelářských strojů
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejných zakázek zadávaných v DNS budou dodávky spotřebního materiálu IT, jako spotřební materiál pro tiskárny a kopírovací zařízení, např. tonery, zásobníky tonerů, inkoustové náplně, inkoustové pásky, části a příslušenství fotokopírovacích strojů (jako např. zobrazovací válce, odpadní nádoby, zapékací jednotky, tiskové hlavy, tonerové filtry, atd.) a kancelářských strojů, apod.
Centrální zadavatel předpokládá zadávání veřejných zakázek v DNS v předem neurčených nepravidelných intervalech závislých na svých provozních potřebách a provozních potřebách pověřujících zadavatelů. Objemy jednotlivých veřejných zakázek zadávaných v DNS jsou rovněž závislé na provozních potřebách Centrálního zadavatele a jednotlivých Pověřujících zadavatelů a jejich počet může být od jednotek až po stovky jednotek v konkrétní veřejné zakázce.
Předmět veřejných zakázek zadávaných v DNS a jeho technické podmínky budou vždy podrobně vymezeny v jednotlivých výzvách k podání nabídek podle § 141 ZVZ.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 286 332 586.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky: