Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Interinstitutionele raamovereenkomst voor diensten voor betere activiteiten in verband met regelgeving.
Referentienummer: EASME/EMFF/2016/029.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79410000 Advies inzake bedrijfsvoering en management
II.1.4)Korte beschrijving:
Het Easme wil, als leidende aanbestedende dienst, per perceel maximaal 3 raamovereenkomsten volgens het cascadesysteem sluiten, met de volgende percelen:
perceel 1: gemeenschappelijk visserijbeleid, met uitzondering van de internationale dimensie ervan, en
perceel 2: geïntegreerd maritiem beleid.
De algemene doelstelling is het verlenen van bijstand aan het DG Maritieme Zaken en Visserij bij de tenuitvoerlegging van betere activiteiten in verband met regelgeving in het kader van het gemeenschappelijk visserijbeleid en het geïntegreerd maritiem beleid. De oproep tot inschrijving beoogt de selectie van contractanten die in staat zijn om op verzoek deskundige capaciteit te verstrekken via specifieke dienstverzoeken.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 11 800 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Gemeenschappelijk visserijbeleid, met uitzondering van de internationale dimensie ervan
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)71351900 Geologische, oceanografische en hydrologische diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De bestreken diensten bestaan uit bijstand aan de afdelingen van de Commissie bij de tenuitvoerlegging van:
–– retrospectieve evaluaties, met inbegrip van geschiktheidscontroles,
–– prospectieve evaluaties, met inbegrip van effectbeoordelingen,
–– raadplegingen van belanghebbenden, en
–– beoordeling van de kosten en baten die gepaard gaan met bestaande en toekomstige beleidslijnen en/of regelgevende maatregelen, in het bijzonder met betrekking tot administratieve lasten,
op de gebieden van het gemeenschappelijk visserijbeleid (GVB), met uitzondering van de internationale dimensie ervan.
De hierboven beschreven taken zijn indicatief en andere taken die verband houden met evaluaties en effectbeoordelingen van het GVB kunnen worden gevraagd in functie van de behoeften van de aanbestedende dienst.
Geïntegreerd maritiem beleid
Perceel nr.: 2
op de gebieden van het geïntegreerd maritiem beleid (GMB).
De hierboven beschreven taken zijn indicatief en andere taken die verband houden met evaluaties en effectbeoordelingen van het GMB kunnen worden gevraagd, in functie van de behoeften van de aanbestedende dienst.