Leveringen - 467469-2022
Roemenië-București: Boorputkoppen
2022/S 164-467469
Rectificatie
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Leveringen
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 2017/S 185-380120)
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Furnizare si suport pentru instalarea de capete de sonda, inclusiv servicii asociate (Supply and installation support of wellheads, including associated services)
Referentienummer: RO-NP-04
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
43612400 Boorputkoppen
II.1.4)Korte beschrijving:
Obiectivul Contractului include urmatoarele:
• furnizarea si suport pentru instalarea de sisteme subacvatice de capete de sonda
• inchirierea instrumentelor pentru introdus
• personal de service
• alte servicii incidentale (de exemplu: depozitare, achizitionare de consumabile)