Stavební práce - 467816-2021
Česko-Praha: Stavební práce
2021/S 181-467816
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
Stavební práce
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Výstavba nové tělocvičny u Gymnázia Říčany
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je výstavba tělocvičny Gymnázia Říčany a přístavba dvou učeben dle projektové dokumentace.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
45212222 Výstavba tělocvičen
45453000 Opravy a modernizace budov
45454100 Rekonstrukce budov
45311100 Instalace a montáž elektrických rozvodů
45331200 Instalace a montáž větrání a klimatizace
45100000 Práce spojené s přípravou staveniště
45111200 Příprava staveniště a odklizovací práce
45112000 Výkopové a zemní práce
45112400 Výkopové práce
45113000 Provoz staveniště
II.2.4)Popis zakázky: