Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Leasing van vier vrachtwagens.
Referentienummer: VDAB Dienst Inkoop-2023/564/INK/CC/EJ-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34130000 Motorvoertuigen voor goederenvervoer
II.1.4)Korte beschrijving:
Leasing van vier vrachtwagens van het type 6x6. Wettelijke MTM 26 ton, 3-assige voertuigen. De vrachtwagens moeten voorzien zijn van een kipbak. Voor de volledige lijst met technische specificaties, waaraan de vrachtwagens moeten voldoen, wordt verwezen naar bijlage 3 ‘Tabel technische specificaties en minimumeisen’.
Voor de VDAB opleiding tot bouwplaatsmachinist wenst VDAB deze vier vrachtwagens te leasen op 10 jaar, met een aankoopoptie na afloop van deze leasingperiode.
VDAB vraagt een volledige operationele leasing, inclusief jaarlijks onderhoud. Eventuele herstellingen gedurende de leasingperiode (die buiten de leasingkost en het jaarlijks onderhoud zouden vallen) kunnen op aparte factuur aanvaard worden.
Bij afloop van de leasingperiode heeft VDAB de mogelijkheid om de vrachtwagens aan te kopen.
Leveringsplaats: Levering van één vrachtwagen bij elk van de vier VDAB competentiecentra te Bilzen, te Herentals, te Roeselare en te Zottegem.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 800 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: