Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beheer en Support Telefonieplatform
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie64200000 Telecommunicatiediensten
II.1.4)Korte beschrijving:
De doelstelling van de aan te besteden opdracht is het voorzien in doorlopende hosting, beheer, support en software assurance van het bestaande platform voor vaste telefonie.
De aan te besteden opdracht wordt als volgt gedefinieerd:
- Migratie (indien nodig) en hosting van het bestaande telefonieplatform (Mitel);
- Technisch beheer en derdelijns support op het bestaande telefonieplatform;
- Optreden als Single Point of Contact bij alle storingen op het gebied van vaste telefonie;
- Software Assurance en technische ondersteuning van Mitel.
De licentie voor de Mitel oplossing is in bezit van ROC Midden Nederland.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is circa € 45.000 exclusief btw per jaar.