Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Dodávka ochranných odvětrávaných jednorázových obleků pro vysoce kontaminovaná zařízení
Spisové číslo: JRC/KRU/2019/OP/2856
II.1.2)Hlavní kód CPV35113420 Ochranné protiradiační oděvy
II.1.4)Stručný popis:
JRC Karlsruhe hodlá nakoupit odvětrávané jednorázové ochranné obleky, obecně označované jako Mururoa V4F1 (nebo technický ekvivalent) pro zvláštní operace v laboratoři horké komory.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV18143000 Ochranné vybavení
35113400 Ochranné a bezpečnostní oděvy
18114000 Kombinézy
II.2.4)Popis zakázky:
Dodávka odvětrávaných jednorázových ochranných obleků, obecně označovaných jako Mururoa V4F1 (nebo technický ekvivalent).