Leveringen - 484870-2018
Slovenija-Metlika: Razna živila
2018/S 212-484870
Obvestilo o oddaji naročila
Rezultati postopka javnega naročila
Blago
Pravna podlaga:
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
II.1.2)Glavna koda CPV
15800000 Razna živila
II.1.4)Kratek opis:
Sukcesivna dobava živil po sklopih.
II.1.6)Informacije o sklopih
Naročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:
Kruh
Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV
15811100 Kruh
II.2.4)Opis javnega naročila:
Sukcesivna dobava kruha.
Pekovsko pecivo
Št. sklopa: 2
15811200 Žemlje
15811300 Rogljički
15811500 Pripravljeni krušni izdelki
Sukcesivna dobava pekovskega peciva.
Fino pekovsko pecivo in slaščice
Št. sklopa: 3
15811400 Čajno pecivo
15812000 Pecivo in slaščice
Sukcesivna dobava slaščic.
Mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 4
03333000 Sveže kravje mleko
15510000 Mleko in smetana
15511000 Mleko
15512000 Smetana
15530000 Maslo
15540000 Siri
15550000 Različni mlečni proizvodi
Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov.
Meso in mesni izdelki
Št. sklopa: 5
15110000 Meso
Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov.
Perutnina in izdelki iz perutnine
Št. sklopa: 6
15119100 Kunčje meso
15131500 Proizvodi iz perutnine
Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov.
Zamrznjene ribe
Št. sklopa: 7
03311000 Ribe
15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
15221000 Zamrznjene ribe
Sukcesivna dobava rib.
Sveže ribe
Št. sklopa: 8
Sukcesivna dobava svežih rib.
Jajca
Št. sklopa: 9
03142500 Jajca
Sukcesivna dobava jajc.
Sveže in suho sadje ter zelenjava
Št. sklopa: 10
03200000 Žita, krompir, vrtnine, sadje in lupinarji
Sukcesivna dobava sadja in zelenjave.
Konzervirano sadje in zelenjava
Št. sklopa: 11
15330000 Predelano sadje in vrtnine
15332400 Konzervirano sadje
Sukcesivna dobava konzerviranega sadja in zelenjave.
Zamrznjeno sadje in zelenjava
Št. sklopa: 12
Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave.
Testenine in jušne zakuhe, mlevski izdelki
Št. sklopa: 13
15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
15611000 Oluščen riž
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
15613000 Izdelki iz žitnih zrn
15613300 Živila iz žitaric
15850000 Testenine
Sukcesivna dobava testenin, mok, izdelkov iz žit.
Zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 14
Sukcesivna dobava zamrznjenih izdelkov iz testa.
Sokovi
Št. sklopa: 15
15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
15321800 Koncentrirani sokovi
Sukcesivna dobava sokov.
Ostalo prehrambeno blago
Št. sklopa: 16
15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki
15840000 Kakav; čokolada in sladkarije
15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
15870000 Začimbe in začimbna sredstva
Sukcesivna dobava splošnih prehrambenih izdelkov (olja, sladkorja, soli, kave, kakava, ...).
Diabetični in dietni izdelki
Št. sklopa: 17
15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
15882000 Dietetična živila
Sukcesivna dobava dietnih živil.
Eko mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 18
Sukcesivna dobava ekološkega mleka in izdelkov.
Eko sadje
Št. sklopa: 19
03222000 Sadje in oreški
Sukcesivna dobava ekološkega mleka.
Eko zelenjava
Št. sklopa: 20
03210000 Žita in krompir
03221000 Vrtnine
Sukcesivna dobava ekološke zelenjave.
Eko kaše in testenine
Št. sklopa: 21
Sukcesivna dobava ekoloških testenin in izdelkov iz žit.
Eko kruh in ostali izdelki
Št. sklopa: 22
Sukcesivna dobava ekološkega kruha.
Eko med
Št. sklopa: 23
03142100 Naravni med
Sukcesivna dobava ekološkega meda.
Eko kis in sok
Št. sklopa: 24
15871110 Kis ali enakovredno
Sukcesivna dobava ekološkega soka in kisa.
RIBE SLADKOVODNE - sveže
Št. sklopa: 25
Sukcesivna dobava sladkovodnih rib.