Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Realisatie van een modulair, uitbreidbaar parkeergebouw bouwcampus te Campus Diepenbeek
Referentienummer: Wetenschapspark Limburg NV-NV WP_2022_MS_parkeergebouw BC-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht omhelst het ontwerp en de bouw van een modulair bovengronds parkeergebouw voor minimaal 350 wagens (vast gedeelte, zie infra).
Dit gebouw dient als een modulaire bouw te worden gerealiseerd, rekening houdend met een uitbreidingsmogelijkheid gaande tot 500 parkeerplaatsen, wanneer deze vraag/nood zich voordoet (voorwaardelijk gedeelte, zie infra).