II.1.1)Názov:
DNS Stavebné, remeselné stavebné , vodoinštalačné, kanalizačné, kúrenárske, elektroinštalačné a elektromontážne práce
Referenčné číslo: MAR 2/2023
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je zriadenie DNS a realizácia stavebných prác. Presná špecifikácia predmetu zákazky bude uvedená v príslušnej Výzve na predkladanie ponúk v rámci zadávania konkrétnej zákazky.
DNS je rozdelený do nasledujúcich kategórií:
1. kategória Stavebné práce,
2. kategória Remeselné stavebné práce,
3. kategória Vodoinštalačné a kanalizačné práce, práce na ústrednom kúrení,
4. kategória Elektroinštalačné práce
5. kategória Práce na kremačných peciach
6. kategória Reštaurátorské práce
II.2.2)Dodatočné kódy CPV45215400 Cintorínske práce
45110000 Búranie budov a demolačné práce a zemné práce
45262690 Celková údržba chátrajúcich budov
45310000 Elektroinštalačné práce
45262600 Rôzne špecializované remeselné stavebné práce
45233161 Stavebné práce na stavbe chodníkov
45350000 Mechanické inštalácie
45342000 Montáž oplotenia
45233160 Cestičky a iné spevnené povrchy
45233250 Práce na úprave povrchu okrem ciest
45223800 Kompletovanie a montáž prefabrikovaných konštrukcií
45453100 Renovačné práce
45454000 Obnovovacie práce
50720000 Opravy a údržba ústredného kúrenia
50510000 Opravy a údržba čerpadiel, ventilov, kohútov a kovových nádob
90512000 Služby na prepravu odpadu
90513000 Služby na spracovanie a likvidáciu nie nebezpečného odpadu
45232410 Kanalizačné práce
44162100 Pomocný materiál pre potrubia
45454100 Reštaurovanie
45262630 Výstavba pecí
45215300 Stavebné práce pre krematóriá
60000000 Dopravné služby (bez prepravy odpadu)
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je zriadenie DNS. Cieľom DNS je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so zákonom o verejnom obstarávaní podľa svojich reálnych potrieb, t.j. v čase a rozsahu, ktorý mu je známy. DNS bude slúžiť na zadávanie zákaziek týkajúcich sa stavebných vodoinštalačných, kanalizačných, kúrenárskych, elektroinštalačných a elektromontážnych prác bežne dostupných na trhu, v rámci ktorej sa budú uskutočňovať realizácie jednotlivých prác na dobu trvania max. 4 roky (48 mesiacov). Tento DNS je zriadený pre potreby verejného obstarávateľa a zákazky v ňom bude zadávať iba verejný obstarávateľ.
DNS je rozdelený na samostatné kategórie: