Služby - 503578-2021
Slovensko-Bratislava: Digitálne mapovanie
2021/S 193-503578
Korigendum
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Služby
(Dodatok k Úradnému vestníku Európskej únie, 2021/S 171-446333)
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Zameranie plôch zelene na území Hlavného mesta SR Bratislavy
Referenčné číslo: MAGS OVO 59725/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV
71354100 Digitálne mapovanie
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je mapovanie plôch zelene, ktoré sú súčasťou verejných priestranstiev bez ohľadu na vlastnícke vzťahy (v zmysle zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov Verejným priestranstvom je ulica, námestie, park, trhovisko a iný priestor prístupný verejnosti bez obmedzenia, ktorý bez ohľadu na vlastnícke vzťahy slúži na všeobecné užívanie) a vymedzené areály vo vlastníctve, alebo správe obstarávateľa.