Dodávky - 505202-2018
Česká republika-Praha: Tiskárny a kresliče
2018/S 221-505202
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Rámcová dohoda na nákup tiskových zařízení a spotřebního materiálu
Spisové číslo: 1800007
II.1.2)Hlavní kód CPV
30232100 Tiskárny a kresliče
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem veřejné zakázky je uzavření rámcové dohody ve smyslu § 131 a násl. ZZVZ, přičemž rámcová dohoda bude uzavřena na dobu 48 měsíců (dále též jen „Rámcová dohoda“).
Rámcová dohoda bude uzavřena mezi zadavatelem a jedním účastníkem zadávacího řízení. Jednotlivé veřejné zakázky tudíž budou zadávány na základě Rámcové dohody postupem bez obnovení soutěže mezi účastníky Rámcové dohody.
Předmětem plnění veřejné zakázky jsou dodávky tiskových zařízení, dodávky příslušných tonerů a dalšího spotřebního materiálu, dále poskytnutí záruky za jakost na dodané zboží a poskytování záručního servisu k dodanému zboží v délce 48 měsíců pro tisková zařízení a v délce 24 měsíců na příslušný spotřební materiál.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 54 425 400.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Supplies - 505202-2018
Czech Republic-Prague: Printers and plotters
Contract notice
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/24/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Reference number: 1800007
II.1.2)Main CPV code
30232100 Printers and plotters
II.1.4)Short description:
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 54 425 400.00 CZK
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement: