Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Raamovereenkomst oplossen spoedeisende rioolklachten / storingen gemeente Steenwijkerland.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie90430000 Rioolwaterafvoerdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Het doel van deze aanbesteding is het tot stand komen van een overeenkomst waarbinnen spoedeisende rioolklachten en meldingen worden opgelost. Deze meldingen en klachten komen binnen bij de gemeente Steenwijkerland waarna zij deze als opdracht doorzet naar de opdrachtnemer. Vervolgens dient de opdrachtnemer binnen één uur aanwezig te zijn op de locatie van de betreffende storing en/of melding. Deze beschikbaarheid eis geldt voor 24 uur per dag 7 dagen per week. Na afronding van de werkzaamheden dient de opdrachtnemer een werkbon in bij opdrachtgever ter goedkeuring. Na goedkeuring wordt per afgeronde storing / melding gefactureerd.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Spoedeisend onderhoud aan riolering.