Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poskytovanie služieb súvisiacich s uskutočňovaním odbornej prípravy a súvisiacich úloh ako súčasti vzdelávacieho programu Ambasádorská škola pre Európsky parlament
II.1.2)Hlavný kód CPV80200000 Stredné vzdelávanie (stredné školstvo)
II.1.4)Stručný opis:
Prostredníctvom tejto výzvy na predkladanie ponúk má Informačná kancelária Európskeho parlamentu v Nemecku za cieľ nájsť poskytovateľa služieb, ktorý ju podporí pri uskutočňovaní vzdelávacieho programu „Ambasádorská škola pre Európsky parlament“. Týka sa to predovšetkým organizovania a realizácie regionálnych konferencií v 5 regiónoch Nemecka s účasťou 80 až 100 učiteľov a žiakov na každej z nich. Obstarávanie zároveň zahŕňa podporu škôl v procese certifikácie a dohľad certifikovaných škôl, napr. pri udržiavaní siete prostredníctvom blogu a ďalších podobných činností. Súčasťou spolupráce je aj vyúčtovanie cestovných výdavkov škôl zúčastňujúcich sa na regionálnych konferenciách. Ďalšie informácie nájdete v súťažných podkladoch.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 300 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: II.2.5)Kritériá na vyhodnotenie ponúkCena nie je jediným kritériom výberu a všetky kritériá sú uvedené len v súťažných podkladoch