Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Managed Intrusion Detection Services.
Referentienummer: 201700468 - NZa
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72310000 Gegevensverwerkingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Doel van de aanbesteding is het sluiten van een Overeenkomst met één dienstverlener op het gebied van Managed Intrusion Detection Services. De Overeenkomst zal een looptijd hebben van 4 jaar en daarna (telkens na uitvoering van een contractevaluatie met een benchmark door de NZa) telkens met twee jaar worden verlengd. De Overeenkomst zal worden afgesloten met de Inschrijver die de economisch meest voordelige inschrijving heeft ingediend. De intentie is om de Overeenkomst op 21 augustus 2017 van kracht te laten worden.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)72315000 Beheer van datanetwerken en ondersteunende diensten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zie het beschrijvend docuemnt.