Aankondiging van een gegunde opdracht
Richtlijn 2004/18/EG
II.1)Beschrijving
II.1.1)Aan de opdracht gegeven benaming
Gemeente Stichtse Vecht — technisch ICT beheer en outsourcing ICT platform.
II.1.2)Type opdracht en plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de dienstenDiensten
Dienstencategorie nr 7: Computer- en aanverwante diensten
Belangrijkste plaats van uitvoering van de werken, levering van de goederen of verlening van de diensten: Maarssen.
NUTS-code NL31 Utrecht
II.1.4)Korte beschrijving van de opdracht of de aankoop/aankopen
Kenmerk: IBMN-2016-STI-CM-002
De gemeente Stichtse Vecht heeft het voornemen een dienstverlener te selecteren voor de uitvoering van het technisch ICT beheer (het zogenaamde basisspoor) en voor de uitvoering van alle toekomstige migraties en mutaties, waaronder het overbrengen van (delen van) de infrastructuur naar de cloud/datacenter (het zogenaamde migratie/mutatiespoor).
II.1.5)CPV-classificatie (Gemeenschappelijke woordenlijst overheidsopdrachten)72510000 Beheerdiensten in verband met computers
II.1.6)Inlichtingen over de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA)Opdracht valt onder de Overeenkomst inzake overheidsopdrachten (GPA): ja
II.2)Totale definitieve waarde van de opdracht/opdrachten
II.2.1)Totale definitieve waarde van de opdracht/opdrachten