Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Gemeente Veendam en Pekela - EOA Warme drankenvoorziening
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie42968100 Drankenautomaat
II.1.4)Korte beschrijving:
Het leveren van warme drankenvoorziening voor de gemeenten Veendam en Pekela.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: