II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
»Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)«
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
Sukcesivna dobava živil po sklopi
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15811100 Brood
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaPrijs
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15811200 Broodjes
15811300 Croissants
15811500 Bereide broodproducten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Sukcesivna dobava pekovskega peciva.
II.2.1)Benaming:
Fino pekovsko pecivo in slaščice
Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15811400 Crumpets
15812000 Gebak en cake
Sukcesivna dobava slaščic.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03333000 Verse koemelk
15510000 Melk en room
15511000 Melk
15512000 Room
15530000 Boter
15540000 Kaasproducten
15550000 Diverse zuivelproducten
Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15110000 Vlees
Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov.
Perutnina in izdelki iz perutnine
Perceel nr.: 6
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15119100 Konijnenvlees
15131500 Pluimveeproducten
Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03311000 Vis
15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees
15221000 Ingevroren vis
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
Sukcesivna dobava svežih rib.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03142500 Eieren
Sveže in suho sadje ter zelenjava
Perceel nr.: 10
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten
Sukcesivna dobava sadja in zelenjave.
Konzervirano sadje in zelenjava
Perceel nr.: 11
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15330000 Verwerkte groenten en fruit
15332400 Geconserveerde vruchten
Sukcesivna dobava konzerviranega sadja in zelenjave.
Zamrznjeno sadje in zelenjava
Perceel nr.: 12
Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave.
Testenine in jušne zakuhe, mlevski izdelki
Perceel nr.: 13
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
15611000 Gepelde rijst
15612000 Bloem van granen of plantaardige bloem en aanverwante producten
15613000 Graankorrelproducten
15613300 Ontbijtgranen
15850000 Pastaproducten
Sukcesivna dobava testenin, mok, izdelkov iz žit.
Zamrznjeni izdelki iz testa
Perceel nr.: 14
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15800000 Diverse voedingsmiddelen
Sukcesivna dobava zamrznjenih izdelkov iz testa.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 15
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15320000 Vruchten- en groentensappen
15321800 Geconcentreerde sappen
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 16
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15400000 Dierlijke of plantaardige oliën en vetten
15830000 Suiker en aanverwante producten
15840000 Cacao; chocolade en suikerwerk
15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
15870000 Specerijen en kruiderijen
Sukcesivna dobava splošnih prehrambenih izdelkov (olja, sladkorja, soli, kave, kakava, ...).
Diabetični in dietni izdelki
Perceel nr.: 17
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15880000 Speciale voedingsproducten
15882000 Dieetproducten
Sukcesivna dobava dietnih živil.
Eko mleko in mlečni izdelki
Perceel nr.: 18
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15510000 Melk en room
Sukcesivna dobava ekološkega mleka in izdelkov.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 19
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03222000 Vruchten en noten
Sukcesivna dobava ekološkega mleka.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 20
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03210000 Granen en aardappelen
03221000 Groenten
Sukcesivna dobava ekološke zelenjave.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 21
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15613300 Ontbijtgranen
Sukcesivna dobava ekoloških testenin in izdelkov iz žit.
Eko kruh in ostali izdelki
Perceel nr.: 22
Sukcesivna dobava ekološkega kruha.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 23
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03142100 Natuurlijke honing
Sukcesivna dobava ekološkega meda.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 24
15871110 Azijn of dergelijke
Sukcesivna dobava ekološkega soka in kisa.
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 25
Sukcesivna dobava sladkovodnih rib.