Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Smernica 2014/24/EÚ
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Nákup osobných motorových vozidiel pre MsP
Referenčné číslo: MAGS OVO 58486/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV34110000 Osobné automobily
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je nákup osobných motorových vozidiel podľa technických špecifikácií uvedených pre jednotlivé časti.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: áno
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
9 ks motorových vozidiel rovnakej špecifikácie
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV34110000 Osobné automobily
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je pre časť 1 nákup 9 ks osobných motorových vozidiel s rovnakou technickou špecifikáciou.
3 ks motorových vozidiel s rôznymi špecifikáciami
Časť č.: 2
Predmetom zákazky je pre časť 2 nákup 3 ks osobných motorových vozidiel s rôznou technickou špecifikáciou.