II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:Referentienummer: BE.2022/F/Camions/GC
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34134000 Diepladers en kipauto's
II.1.4)Korte beschrijving:
Objet des fournitures : Acquisition de camions.
Le marché est divisé en 2 lots comme suit :
Lot 1 “Service Réfection Voiries _ Acquisition d’un camion”
Lot 2 “Service Magasin Central _ Acquisition d’un camion lève-conteneurs avec grue”
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Service Réfection Voiries_Acquisition d’un camion
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34134000 Diepladers en kipauto's
34134100 Diepladers
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Démonstration des performances techniques du camion de nature à mieux rencontrer les besoins pratiques de notre administration / Weging: 60
Kwaliteitscriterium - Naam: Masse maximale autorisée / Weging: 20
Kwaliteitscriterium - Naam: Garantie totale sur le camion / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Garantie contre la corrosion / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Garantie totale sur la benne / Weging: 10
Kostencriterium - Naam: Prix / Weging: 40
Service Magasin Central_Acquisition d’un camion lève-conteneurs avec grue
Perceel nr.: 2
34134200 Kipauto's
34142000 Kranen en containerladers
42414000 Kranen, mobiele hijsinstallaties en transportwagens met kraan
42414100 Hijskranen
42414140 Containerkranen
42414400 Kranen op voertuigen
42414410 Kranen voor vrachtwagens
Kwaliteitscriterium - Naam: Démonstration des performances techniques du camion lève-conteneurs équipé de la grue et des accessoires de nature à mieux rencontrer les besoins pratiques de notre administration / Weging: 60
Kwaliteitscriterium - Naam: Garantie totale sur le système lève-conteneurs / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Garantie totale sur la grue / Weging: 10
Kwaliteitscriterium - Naam: Garantie totale sur les options / Weging: 10