Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
GON-20-21-040-G01 Groenwerkzaamheden stationsgebied Almere Stad
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie77310000 Beplanten en onderhouden van groengebieden
II.1.4)Korte beschrijving:
Het werk bestaat in hoofdzaak uit:
- Opruimingswerkzaamheden;
- Verrichten kleine grondwerkzaamheden;
- Aanbrengen bomen;
- Aanbrengen vaste planten;
- Aanbrengen bollen;
- Inzaaien gazon;
- Onderhoudswerkzaamheden groen;
- Bijkomende werkzaamheden.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Met deze aanbesteding wordt beoogd na een Europese openbare procedure te komen tot één aannemer.
Het project wordt op basis van een éénmalige opdracht aanbesteed.