Deze aankondiging dient enkel als vooraankondiging
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09100000 Brandstoffen
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.14)Nadere inlichtingen
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie09310000 Elektriciteit
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie24111500 Medische gassen
II.1.1)Benaming:
Equipo y material informático
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30200000 Computeruitrusting en -benodigdheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Equipo y material informático.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33100000 Medische apparatuur
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33111000 Röntgenapparatuur
Aparatos para radiología.
Unidad de resonancia magnética
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33111610 Unit voor magnetische resonantie
Unidad de resonancia magnética.
Aparatos para mamografías
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33111650 Instrumenten voor mammografie
Aparatos para mamografías.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33115200 CAT-scanners
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33140000 Medische verbruiksartikelen
Material médico fungible.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33141210 Ballonkatheters
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33141520 Plasma-extracten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33141613 Bloedzakjes
Aparatos de radioterapia, mecanoterapia, electroterapia y fisioterapia
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33150000 Apparatuur voor radiotherapie, mechanotherapie, elektrotherapie en fysiotherapie
Aparatos de radioterapia, mecanoterapia, electroterapia y fisioterapia.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33151200 Instrumentarium voor röntgentherapie
Aparatos de radioterapia.
Aparatos de endoscopia y endocirugía
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33168000 Apparatuur voor endoscopie en endochirurgie
Aparatos de endoscopia y endocirugía.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33181100 Apparatuur voor hemodialyse
Aparatos de hemodiálisis.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33184100 Chirurgische implantaten
Instrumentos y aparatos médicos diversos
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33190000 Diverse medische instrumenten en producten
Instrumentos y aparatos médicos diversos.
Aparatos para esterilización, desinfección e higiene
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33191000 Instrumentarium voor sterilisatie, desinfectie en reiniging
Aparatos para esterilización, desinfección e higiene.
Mobiliario para uso médico
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33192000 Meubilair voor medische doeleinden
Mobiliario para uso médico.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33690000 Diverse geneesmiddelen
Reactivos y medios de contraste
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33696000 Reagentia en contraststoffen
Reactivos y medios de contraste.
Reactivos para determinación del grupo sanguíneo
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33696100 Reagentia voor het bepalen van bloedgroep
Reactivos para determinación del grupo sanguíneo.
Reactivos para análisis de sangre
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33696200 Reagentia voor bloedanalyse
Reactivos para análisis de sangre.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33696500 Laboratoriumreagentia
Reactivos de laboratorio.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33731110 Intra-oculaire lenzen
Pipetas de laboratorio y sus accesorios
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie38437000 Laboratoriumpipetten en toebehoren
Pipetas de laboratorio y sus accesorios.
Microscopios de fluorescencia
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie38515200 Fluorescentiemicroscopen
Microscopios de fluorescencia.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39100000 Meubilair
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39518000 Ziekenhuislinnengoed
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39830000 Reinigingsmiddelen