II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.4)Korte beschrijving:
De Europese openbare aanbesteding betreft de levering van de verse voeding voor het Universitair Medisch Centrum Utrecht (hierna UMCU).
Aanleiding van de opdracht
Het UMCU maakt gebruik van de levering van verse voeding. De huidige overeenkomst loopt af.
Doel van de opdracht
De Aanbestedende Dienst wenst ten behoeve van de levering van verse voeding een Overeenkomst af te sluiten met maximaal één Opdrachtnemer per perceel en maximaal één Opdrachtnemer per perceel te contracteren in een wachtkamerovereenkomst. De Overeenkomsten hebben een initiële looptijd van twee (3) jaar en drie (3) maal de mogelijkheid om de Overeenkomsten voor de periode van één (1) jaar te verlengen. De wachtkamerovereenkomsten hebben een maximale looptijd van twee (2) jaar. De beoogde startdatum voor de Overeenkomsten is 1 maart 2023.
Instructies 'digitaal aanbieden' in Negometrix
Door te klikken op deze link opent zich een instructiedocument voor het digitaal aanbieden van uw Inschrijving.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor alle percelen
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Aardappels, groenten en fruit (AGF)
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03221000 Groenten
15300000 Groenten, fruit en aanverwante producten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De levering van verse Aardappels, groenten en fruit (AGF)
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03311000 Vis
15211100 Verse visfilets
15221000 Ingevroren vis
De levering van verse vis
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15100000 Dierlijke producten, vlees en vleesproducten
15110000 Vlees
De levering van vers vlees
Brood, zuivel, vleeswaren en overig
Perceel nr.: 4
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15810000 Broodproducten, vers gebak en cake
15811100 Brood
15500000 Zuivelproducten
15550000 Diverse zuivelproducten
15896000 Diepvriesproducten
De levering van brood, zuivel, vleeswaren en overig