Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de marcapasos estimulación monocameral transcatéter sin cables
Referentienummer: cs/9999/1100827243/18/pa
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33182210 Pacemakers
II.1.4)Korte beschrijving:
Suministro de marcapasos estimulación monocameral transcatéter sin cables con destino al Servicio de Cardiología del Hospital Clínico Universitario Virgen de la Arrixaca.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 262 500.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: