Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Suministro de microesferas con ytrio 90 para radioembolizacion hepática en el Servicio de Medicina Nuclear del Hospital Clínico Universitario Virgen de la Arrixaca, adscrito al Área I Murcia Oeste
Referentienummer: CS/9999/1100869010/18/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33190000 Diverse medische instrumenten en producten
II.1.4)Korte beschrijving:
Suministro de microesferas con ytrio 90 para radioembolizacion hepática en el Servicio de Medicina Nuclear del Hospital Clínico Universitario Virgen de la Arrixaca, adscrito al Área I Murcia Oeste.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 672 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: