Dodávky - 558507-2022
Česko-Praha: Analyzátory
2022/S 197-558507
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
REACT EU 100_Automaty část 1_opakovaná
Spisové číslo: VZ 121/2022
II.1.2)Hlavní kód CPV
38434000 Analyzátory
II.1.4)Stručný popis:
• Předmětem plnění veřejné zakázky (VZ) je dodávka 1 ks tkáňového automatu pro Ústav soudního lékařství a toxikologie Všeobecné fakultní nemocnice v Praze.
• Předmět plnění veřejné zakázky je vymezen i závazným návrhem kupní smlouvy, která tvoří přílohu zadávacích podmínek č. 2.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 909 090.91 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky: