Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS Schoolmeubilair Primair Onderwijs
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie39160000 Schoolmeubilair
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op de DAS voor de levering van Schoolmeubilair Primair Onderwijs voor RENN4 te Groningen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van Schoolmeubilair Primair Onderwijs. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle schoolmeubilair voor primair onderwijs dat nodig is voor een organisatie als RENN4 met 2 448 leerlingen en 530 medewerkers.