Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Adquisición, instalación y correcta puesta en marcha de equipos de espirometría con destino a centros de atención primaria del Servicio Murciano de Salud, incluyendo el fungible y el mantenimiento
Referentienummer: CS/9999/1100865783/18/PA
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie33124100 Diagnostisch instrumentarium
II.1.4)Korte beschrijving: II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 837 720.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: II.2.5)GunningscriteriaDe onderstaande criteria
Kwaliteitscriterium - Naam: Oferta técnica / Weging: 64
Kostencriterium - Naam: Oferta económica / Weging: 36