Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/25/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 2018/S 113-258026
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie45223220 Ruwbouw
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding op het moment waarop de overeenkomst wordt gesloten: