Španělsko-Alicante: Integrované komunikační služby v oblasti duševního vlastnictví, zahrnující vztahy s veřejností a kampaně, digitální marketing, návrhy a audiovizuální služby
2021/S 220-575629
Oznámení změn nebo dodatečných informací
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Integrované komunikační služby v oblasti duševního vlastnictví, zahrnující vztahy s veřejností a kampaně, digitální marketing, návrhy a audiovizuální služby
Spisové číslo: AO/011/21
II.1.2)Hlavní kód CPV79340000 Reklamní a marketingové služby
II.1.4)Stručný popis:
Účelem tohoto řízení je zadání jedné rámcové smlouvy na poskytnutí integrovaných komunikačních služeb v oblasti duševního vlastnictví, pokrývajících vztahy s veřejností a kampaně, digitální marketing, návrhy a audiovizuální služby.
Spain-Alicante: Integrated Communication Services in the Field of Intellectual Property, Covering Public Relations and Campaigns, Digital Marketing, Design and Audiovisual Services
Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Integrated Communication Services in the Field of Intellectual Property, Covering Public Relations and Campaigns, Digital Marketing, Design and Audiovisual Services
Reference number: AO/011/21
II.1.2)Main CPV code79340000 Advertising and marketing services
II.1.4)Short description:
The purpose of this procedure is the award of a single framework contract for the provision of integrated communication services in the field of intellectual property, covering public relations and campaigns, digital marketing, design and audiovisual services.