Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Leveringen - 595327-2022
Polen-Łódź: Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor parkeergelegenheid
2022/S 209-595327
Aankondiging van een gegunde opdracht
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Rozbudowa systemu parkingowego Politechniki Łódzkiej o Kampusy A oraz B
Referentienummer: RAP.383.35.2022.ATE.D.
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
34996300 Besturings-, beveiligings- of signalisatie-uitrusting voor parkeergelegenheid
II.1.4)Korte beschrijving:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu parkingowego Politechniki Łódzkiej o Kampusy A oraz B.
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
30144400 Automatische kaartjesverkoop
31224500 Terminals
32420000 Netwerkuitrusting
45100000 Bouwrijp maken van terreinen
45223300 Bouwen van parkeerplaats
45233221 Aanbrengen van wegmarkeringen
45300000 Installatiewerkzaamheden in de bouw
45310000 Aanleg van elektriciteit
45311000 Aanbrengen van elektrische bedrading en fittings
48000000 Software en informatiesystemen
48813100 Elektronische bulletin boards
51500000 Installatie van machines en uitrusting
72212516 Diensten voor ontwikkeling van uitwisselingssoftware
72268000 Leveren van software
63712400 Exploitatie van parkeerterreinen
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu parkingowego w technologii HUB Parking zainstalowanego na kampusie C Politechniki Łódzkiej o Kampusy A oraz B przy zachowaniu pełnej integracji z systemem wskazanym powyżej oraz w oparciu o dokumentację projektową sporządzoną przez Wykonawcę.
Posiadana przez Zamawiającego dokumentacja projektowa z roku 2017 oraz 2019 zostaje załączona w charakterze pomocniczym do Opisu Przedmiotu Zamówienia – Załącznika nr A do SWZ.
Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową wymianę istniejącego systemu oraz jego komponentów, w tym: wykonanie dokumentacji projektowej, wykonanie niezbędnych przyłączy, dostawę, montaż, uruchomienie oraz integrację systemu parkingowego.
Przedmiot zamówienia realizowany będzie w dwóch etapach:
Etap I – Kampus B;
Etap II – Kampus A.