Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Sukcesivna dobava prehrambnega blaga (konvencionalna in ekološka živila)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15811100 Brood
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 2
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15811200 Broodjes
15811300 Croissants
15811500 Bereide broodproducten
II.2.1)Benaming:
Fino pekovsko pecivo in slaščice
Perceel nr.: 3
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15811400 Crumpets
15812000 Gebak en cake
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 4
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03333000 Verse koemelk
15510000 Melk en room
15511000 Melk
15512000 Room
15530000 Boter
15540000 Kaasproducten
15550000 Diverse zuivelproducten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 5
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15110000 Vlees
Perutnina in izdelki iz perutnine
Perceel nr.: 6
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15119100 Konijnenvlees
15131500 Pluimveeproducten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 7
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03311000 Vis
15220000 Ingevroren vis, visfilets en ander visvlees
15221000 Ingevroren vis
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 8
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 9
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03142500 Eieren
Sveže in suho sadje ter zelenjava
Perceel nr.: 10
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03200000 Granen, aardappelen, groenten, vruchten en noten
Konzervirano sadje in zelenjava
Perceel nr.: 11
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15330000 Verwerkte groenten en fruit
15332400 Geconserveerde vruchten
Zamrznjeno sadje in zelenjava
Perceel nr.: 12
Testenine in jušne zakuhe, mlevski izdelki
Perceel nr.: 13
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15600000 Graanmalerijproducten, zetmeel en zetmeelproducten
15611000 Gepelde rijst
15612000 Bloem van granen of plantaardige bloem en aanverwante producten
15613000 Graankorrelproducten
15613300 Ontbijtgranen
15850000 Pastaproducten
Zamrznjeni izdelki iz testa
Perceel nr.: 14
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15800000 Diverse voedingsmiddelen
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 15
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15320000 Vruchten- en groentensappen
15321800 Geconcentreerde sappen
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 16
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15400000 Dierlijke of plantaardige oliën en vetten
15830000 Suiker en aanverwante producten
15840000 Cacao; chocolade en suikerwerk
15860000 Koffie, thee en aanverwante producten
15870000 Specerijen en kruiderijen
Diabetični in dietni izdelki
Perceel nr.: 17
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15880000 Speciale voedingsproducten
15882000 Dieetproducten
Eko mleko in mlečni izdelki
Perceel nr.: 18
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15510000 Melk en room
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 19
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03222000 Vruchten en noten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 20
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03210000 Granen en aardappelen
03221000 Groenten
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 21
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)15613300 Ontbijtgranen
Eko kruh in ostali izdelki
Perceel nr.: 22
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 23
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)03142100 Natuurlijke honing
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 24
15871110 Azijn of dergelijke
II.2.1)Benaming:Perceel nr.: 25
II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
II.1.2)Glavna koda CPV15800000 Razna živila
II.1.4)Kratek opis:
Sukcesivna dobava živil po sklopih.
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811100 Kruh
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811200 Žemlje
15811300 Rogljički
15811500 Pripravljeni krušni izdelki
II.2.4)Opis javnega naročila:
Sukcesivna dobava pekovskega peciva.
II.2.1)Naslov:
Št. sklopa: 3
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811400 Čajno pecivo
15812000 Pecivo in slaščice
Sukcesivna dobava slaščic.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 4
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03333000 Sveže kravje mleko
15510000 Mleko in smetana
15511000 Mleko
15512000 Smetana
15530000 Maslo
15540000 Siri
15550000 Različni mlečni proizvodi
Sukcesivna dobava mleka in mlečnih izdelkov.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15110000 Meso
Sukcesivna dobava mesa in mesnih izdelkov.
Št. sklopa: 6
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15119100 Kunčje meso
15131500 Proizvodi iz perutnine
Sukcesivna dobava perutninskega mesa in izdelkov.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 7
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03311000 Ribe
15220000 Zamrznjene ribe, ribji fileti in drugi deli ribe
15221000 Zamrznjene ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 8
Sukcesivna dobava svežih rib,
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
Št. sklopa: 10
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03200000 Žita, krompir, vrtnine, sadje in lupinarji
Sukcesivna dobava sadja in zelenjave.
Št. sklopa: 11
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15330000 Predelano sadje in vrtnine
15332400 Konzervirano sadje
Sukcesivna dobava konzerviranega sadja in zelenjave.
Št. sklopa: 12
Sukcesivna dobava zamrznjenega sadja in zelenjave.
Št. sklopa: 13
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15600000 Žitni mlevski izdelki, škrob in izdelki iz škroba
15611000 Oluščen riž
15612000 Žitna moka ali rastlinska moka in z njo povezani proizvodi
15613000 Izdelki iz žitnih zrn
15613300 Živila iz žitaric
15850000 Testenine
Sukcesivna dobava testenin, mok, izdelkov iz žit,
Št. sklopa: 14
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
Sukcesivna dobava zamrznjenih izdelkov iz testa.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 15
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15320000 Sadni in zelenjavni sokovi
15321800 Koncentrirani sokovi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 16
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15400000 Olja in masti živalskega ali rastlinskega izvora
15830000 Sladkor in sladkorni izdelki
15840000 Kakav; čokolada in sladkarije
15860000 Kava, čaj in z njima povezani izdelki
15870000 Začimbe in začimbna sredstva
Sukcesivna dobava splošnih prehrambenih izdelkov (olja, sladkorja, soli, kave, kakava, ...).
Št. sklopa: 17
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
15882000 Dietetična živila
Sukcesivna dobava dietnih živil.
Št. sklopa: 18
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15510000 Mleko in smetana
Sukcesivna dobava ekološkega mleka in izdelkov.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 19
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03222000 Sadje in oreški
Sukcesivna dobava ekološkega mleka.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 20
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03210000 Žita in krompir
03221000 Vrtnine
Sukcesivna dobava ekološke zelenjave.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 21
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15613300 Živila iz žitaric
Sukcesivna dobava ekoloških testenin in izdelkov iz žit.
Št. sklopa: 22
SUKCESIVNA DOBAVA EKOLOŠKEGA KRUHA.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 23
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142100 Naravni med
Sukcesivna dobava ekološkega meda.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 24
15871110 Kis ali enakovredno
Sukcesivna dobava ekološkega soka in kisa.
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 25
Sukcesivna dobava sladkovodnih rib.