Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Contrato mixto de suministro de vehículos tipo pick up carrozados en la modalidad de renting y servicio de mantenimiento y servicios adicionales de los mismos
Referentienummer: PAS 22/2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 719 712.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: ja
Inschrijvingen mogen worden ingediend voor meerdere percelen, maximumaantal: 2
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Lote 1. Picks ups. Enmiendas medioambientales. Vehículos con doble cabina que deberán transportar de manera habitual de 3 a 5 ocupantes.
Perceel nr.: 1
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)34113000 Voertuigen met vierwielaandrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
LOTE 2. Picks up plan prevención incendios forestales. Vehículos con cabina extra que deberán transportar de manera habitual 2 ocupantes.
Perceel nr.: 2