Het is bijna zover: de nieuwe versie van het TED-portaal wordt op 29.1.2024 in gebruik genomen (let op: de datum is nog onder voorbehoud!) Bent u benieuwd naar de nieuwe functies en verbeteringen en de voordelen voor de gebruikers? Lees ons artikel en kom meer te weten over de belangrijkste wijzigingen en nieuwe functies.
Er zijn momenteel enkele bugs, waardoor de e-formulieren niet altijd goed worden weergegeven. Wij proberen het probleem snel op te lossen. Tot die tijd kunt u voor meer informatie en tips terecht op onze speciale pagina.
De inschrijvingen zijn geopend voor onze 4e workshop voor TED-hergebruikers op 14 december 2023
Werken - 634596-2020
België-Brussel: Bouwwerkzaamheden
2020/S 252-634596
Aankondiging van een opdracht
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Project Grote Haag, zware renovatie van vijftig sociale woningen te 1040 Brussel. Referentienummer: 2270/2014/03/01
Referentienummer: SLRB-GRANDE HAIE_MT-WO_BIS-F02_0
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
45000000 Bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht beoogt de aanstelling van een onderneming belast met de volledige opdracht voor de uitvoering van de werken voor de zware renovatie met verbouwing van een geheel van vijftig sociale woningen, gelegen te Grote Haagstraat no103, 105, 107, 107A, 109 et 109A, te 1040 Brussel.
II.1.5)Geraamde totale waarde
Waarde zonder btw: 7 221 130.59 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelen
Verdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Zware renovatie van een geheel van vijftig sociale woningen te 1040 Brussel.