Werken - 63514-2019
Duitsland-Stuttgart: Diverse constructiestructuren
2019/S 028-063514
Aankondiging van een wijziging
Wijziging van een opdracht/concessieovereenkomst gedurende de looptijd ervan
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Referentienummer: 2018/S 119-271605
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie
44112000 Diverse constructiestructuren
II.2)Beschrijving
II.2.1)Benaming:
Perceel nr.: 2B