Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
UCA 21/059 – Poskytování služeb k zabezpečení požární ochrany a prevenci pracovních rizik v budovách Rady Evropské unie v Bruselu
Spisové číslo: UCA 21/059
II.1.2)Hlavní kód CPV75250000 Požární ochrana a záchranné služby
II.1.4)Stručný popis:
Služby k zabezpečení požární ochrany a prevenci pracovních rizik v budovách Rady Evropské unie v Bruselu.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV75251100 Hašení požárů
75251110 Prevence požárů
II.2.4)Popis zakázky:
Služby, na které se vztahuje tato smlouva, zahrnují zejména poskytnutí zásahových jednotek první a sekundární pomoci, evakuačních asistentů pro velké události a operátorů pro technickou správu hasicích zařízení.
Mezi hlavní služby patří obchůzky vnitřních i venkovních prostor, vypracování hlášení o požáru, zásahy v případě požáru nebo nehody a podobně v budovách, kde v současnosti sídlí a v budoucnosti bude sídlit Rada evropské unie v Bruselu a/nebo které bude spravovat Sekretariát.
Tyto služby budou poskytnuty na základě struktury sestávající z provozních, správních a technických opatření ve spojení s Generálním sekretariátem Rady Evropské unie.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
UCA 21/059 – Provision of services relating to fire-fighting and occupational risk prevention in the Council of the EU buildings in Brussels
Reference number: UCA 21/059
II.1.2)Main CPV code75250000 Fire-brigade and rescue services
II.1.4)Short description:
Services relating to fire-fighting and occupational risk prevention in the Council of the European Union buildings in Brussels.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)75251100 Firefighting services
75251110 Fire-prevention services
II.2.4)Description of the procurement:
The services covered by this contract include, in particular, the implementation of first and second response teams, evacuation assistants for major events, and operators for the technical management of firefighting installations.
The main services will include internal and external patrols, incident reporting, fire and accident response and other similar services in current and future buildings occupied and/or managed by the Secretariat.
These services will be provided on the basis of a framework comprising operational, administrative and technical measures in liaison with the General Secretariat of the Council of the European Union.
Base juridique:
Règlement (UE, Euratom) n ° 2018/1046
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
UCA 21/059 – Prestations de services destinés à la lutte contre l'incendie ainsi que la prévention de risques au travail dans les bâtiments du Conseil de l'UE
Numéro de référence: UCA 21/059
II.1.2)Code CPV principal75250000 Services d'incendie et de secours
II.1.4)Description succincte:
Pestations relatives à la lutte contre l'incendie ainsi que la prévention de risques au travail dans les bâtiments du Conseil de l'Union européenne Bruxelles.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)75251100 Services de lutte contre l'incendie
75251110 Services de prévention des incendies
II.2.4)Description des prestations:
Les services faisant l'objet du présent contrat comprenant notamment la mise en place d'équipes de première et deuxième intervention, d'assistants d'évacuation pour les évènements majeurs et d'opérateurs pour la gestion technique des installations de lutte contre l'incendie.
Les services principaux comprendront des rondes intérieures et extérieures, l'établissement de rapports d'incidents, des interventions en cas d'incendie et d'accidents ainsi que d'autres services de même type dans les bâtiments actuels et à venir occupés et/ou gérés par le Secrétariat.
Ces prestations se feront sur la base d'un encadrement comportant des actions opérationnelles, administratives et techniques en liaison avec le Secrétariat général du Conseil de l'Union européenne.