Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 644561-2021
Česko-Ústí nad Labem: Stoly
2021/S 245-644561
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Nábytek pro FSI - jednací stůl a židle - 2021/0094
II.1.2)Hlavní kód CPV
39121200 Stoly
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky zadávané v dynamickém nákupním systému jsou dodávky nábytku (jednací stoly a židle) pro Fakultu strojního inženýrství. Bližší specifikace vč. rozměrů je uvedena v Příloze č. 3 této Výzvy. Zadavatel požaduje, aby dodavatel ocenil a dodal veškeré položky obsažené v příloze č. 3 této Výzvy.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky: