Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Návrh archivace mezních hodnot založených na zdraví v EU a shromáždění informací pro první verzi záznamu
Spisové číslo: ENV/2021/OP/0019
II.1.2)Hlavní kód CPV90700000 Environmentální služby
II.1.4)Stručný popis:
Podpora opětného použití a harmonizace limitních hodnot na ochranu lidského zdraví a životního prostředí mezi subjekty EU pro posuzování rizik.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV90700000 Environmentální služby
II.2.4)Popis zakázky:
Navržení úložiště zdravotních mezních hodnot a shromažďování informací pro první verzi úložiště.
Temei juridic:
Regulamentul (UE, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Obiectul achiziţiei
II.1.1)Titlu:
Proiectarea repertoriului UE al valorilor-limită pentru sănătate și colaționarea informațiilor pentru prima versiune a repertoriului
Număr de referinţă: ENV/2021/OP/0019
II.1.2)Cod CPV principal90700000 Servicii privind mediul
II.1.4)Descriere succintă:
Promovarea reutilizării și armonizării valorilor-limită bazate pe sănătatea umană și a mediului în rândul actorilor UE responsabili de evaluarea riscurilor.
II.1.5)Valoarea totală estimatăValoare fără TVA: 250 000.00 EUR
II.1.6)Informații privind loturileContractul este împărțit în loturi: nu
II.2)Descriere
II.2.2)Cod(uri) CPV suplimentar(e)90700000 Servicii privind mediul
II.2.4)Descrierea achiziţiei publice:
Proiectarea repertoriului UE al valorilor-limită pentru sănătate și colaționarea informațiilor pentru prima versiune a repertoriului.
Služby - 655094-2021
Belgium-Brussels: Designing EU Repository of Health Based Limit Values and Collating Information for the First Version of the Repository
2021/S 248-655094
Contract notice
Services
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Designing EU Repository of Health Based Limit Values and Collating Information for the First Version of the Repository
Reference number: ENV/2021/OP/0019
II.1.2)Main CPV code
90700000 Environmental services
II.1.4)Short description:
Promote reuse and harmonisation of human and environmental health-based limit values among EU risk assessment actors.
II.1.5)Estimated total value
Value excluding VAT: 250 000.00 EUR
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Designing EU repository of health based limit values and collating information for the first version of the repository.