Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Stavební práce - 661649-2022
Česko-Litoměřice: Stavební práce
2022/S 230-661649
Oznámení o změně
Změna zakázky/koncese během doby jejího trvání
Právní základ:
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Pivovar Litoměřice - regenerace budovy B pro podnikatelské využití
II.1.2)Hlavní kód CPV
45000000 Stavební práce
II.2)Popis
II.2.4)Popis výběrového řízení v době zadání zakázky:
Provedení stavebních úprav budovy B v průmyslovém areálu bývalého litoměřického pivovaru pro účely potravinářské výroby. Součástí plnění je provedení stavebních úprav včetně zajištění vydání kolaudačního souhlasu příslušným stavebním úřadem. Součástí veřejné zakázky není technologické vybavení. Budova, jež je předmětem stavebních úprav, se nachází v městské památkové rezervaci města Litoměřice. Bližší vymezení předmětu zakázky - viz příloha č. 3 zadávací dokumentace - Smlouva o dílo a technické přílohy