Dodávky - 664739-2022
Česko-Nové Město na Moravě: Rentgenové přístroje
2022/S 231-664739
Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Dodávky
Právní základ:
směrnice 2014/24/EU
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Mobilní RTG přístroje
Spisové číslo: 17/22/VZ
II.1.2)Hlavní kód CPV
33111000 Rentgenové přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických prostředků - 2 ks mobilních RTG přístrojů pro použití na anesteziologicko-resuscitačním oddělení a jednotce intenzívní péče chirurgického oddělení zadavatele. Součástí předmětu plnění doprava do sídla zadavatele, montáž - uvedení do provozu a provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu dle platné legislativy, instruktáž obsluhy v souladu s platnou legislativou - min. rozsah 1 pracovní den. Součástí předmětu je i demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajících zařízení dle platné legislativy a dále poskytování bezplatné záruky za jakost s dobou trvání 24 měsíců; součástí záruky je také bezplatné provádění záručního autorizovaného servisního zabezpečení.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota
Hodnota bez DPH: 4 800 000.00 CZK
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je dodávka nových (nikoliv repasovaných) zdravotnických prostředků - 2 ks mobilních RTG přístrojů pro použití na anesteziologicko-resuscitačním oddělení a jednotce intenzívní péče chirurgického oddělení zadavatele.Součástí předmětu plnění doprava do sídla zadavatele, montáž - uvedení do provozu a provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu dle platné legislativy, instruktáž obsluhy v souladu s platnou legislativou - min. rozsah 1 pracovní den. Součástí předmětu je i demontáž, odvoz a ekologická likvidace stávajících zařízení dle platné legislativy a dále poskytování bezplatné záruky za jakost s dobou trvání 24 měsíců; součástí záruky je také bezplatné provádění záručního autorizovaného servisního zabezpečení.
Lieferungen - 664739-2022
Tschechien-Nové Město na Moravě: Röntgengeräte
Auftragsbekanntmachung
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Referenznummer der Bekanntmachung: 17/22/VZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33111000 Röntgengeräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
Wert ohne MwSt.: 4 800 000.00 CZK
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: