Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Adviesdiensten voor de ICT-servicebalie van het EMSA
Referentienummer: EMSA/OP/26/2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie72253000 Helpdesk- en ondersteuningsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Doel van deze aanbesteding is het sluiten van een raamovereenkomst voor diensten voor een jaar, met mogelijke verlenging met nog een jaar, met een contractant voor adviesdiensten voor de EMSA ICT Service Desk.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 200 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het aantal consultants en het aantal dagen per consultant zullen door het EMSA via bestelformulieren worden aangevraagd, op basis van de behoeften van het EMSA.
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poradenské služby pre asistenčnú službu IKT agentúry EMSA
Referenčné číslo: EMSA/OP/26/2021
II.1.2)Hlavný kód CPV72253000 Poradenské prezenčné (nápoveda) a podporné služby
II.1.4)Stručný opis:
Cieľom tohto obstarávania je uzatvoriť rámcovú zmluvu o poskytovaní služby na 1 rok s možnosťou predĺženia o ďalší rok s dodávateľom na poradenské služby pre asistenčnú službu IKT agentúry EMSA.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 200 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania:
Počet poradcov a počet dní na každého z nich bude agentúra EMSA požadovať prostredníctvom objednávkových formulárov na základe potrieb agentúry EMSA.