Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Transporte accesible para personas usuarias del Centro Ocupacional Telde y centro día NTP
Referentienummer: 40081/2021
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie60130000 Diensten voor speciaal personenvervoer over land
II.1.4)Korte beschrijving:
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 285 891.56 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: