Oznámenie o výsledku verejného obstarávania
Výsledky verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Poradenské služby v oblasti riadenia
Referenčné číslo: OC/EFSA/FIN/2019/01
II.1.2)Hlavný kód CPV79410000 Poradenské služby v oblasti obchodu a riadenia
II.1.4)Stručný opis:
Prostredníctvom pridelenia rokovacieho konania NP/EFSA/FIN/2022/01 na zvýšenie krytia rámcovej zmluvy OC/EFSA/FIN/2019/01 o 25 000 000 EUR.
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis obstarávania: